FORGOT YOUR DETAILS?

MISJA

Ladies First to pierwsza w Polsce platforma networkingowa zrzeszająca kobiety zarządzające w przemyśle, logistyce, nieruchomościach i innych kluczowych branżach. Podstawą naszych działań jest integracja środowiska kobiet zaangażowanych zawodowo, wymiana wiedzy, doświadczeń i informacji, a także wspieranie rozwoju profesjonalnego i osobistego kobiet. Poprzez promowanie dobrych praktyk oraz aktywne działania komunikacyjne, generujemy współpracę biznesową i wzmacniamy wizerunek kobiet jako ekspertek.
NASZE CELE REALIZUJEMY POPRZEZ:
  • integrację środowiska kobiet zaangażowanych zawodowo;
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniami;
  • generowanie współpracy biznesowej pomiędzy kobietami zarządzającymi w organizacjach;
  • wspieranie rozwoju profesjonalnego oraz osobistego;
  • pomoc w realizacji pasji kobiet;
  • rozwój poprzez podnoszenie kwalifikacji i networking;
  • promowanie dobrych praktyk;
  • zwiększenie udziału kobiet w mediach i wzmocnienie ich wizerunku, jako ekspertek;
  • wzmacnianie równych szans w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn;

Władze Stowarzyszenia

Katarzyna
Pyś-Fabiańczyk

Pomysłodawczyni i Prezeska Zarządu Stowarzyszenia liderek w biznesie „Ladies First”.

Dyrektor Działu Powierzchni Logistycznych i Magazynowych, BNP Paribas Real Estate na Europę Środkowo- Wschodnią.

Dyrektor zarządzająca projektami nieruchomościowymi, logistycznymi i przemysłowymi w Europie Środkowo-Wschodniej, założycielka platformy networkingowej Ladies First. Jest także członkiem European Logistics Coverage składającego się ze specjalistów pracujących w branży nieruchomości magazynowych. Ma ponad 15 lat doświadczenia na rynku powierzchni komercyjnych. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (Nauki Polityczne) oraz podyplomowe na dwóch kierunkach (Pośrednictwo oraz Zarządzanie Nieruchomościami). W 2016 roku nominowana przez Eurobuild CEE w kategorii Osobowość Roku. Z sukcesem łączy realizację pasji w życiu zawodowym i prywatnym.

Dagmara
Głowacka

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia liderek w biznesie „Ladies First”

W swoim życiu z powodzeniem łączy wiele ról. Jest globalnym dyrektorem ds. logistyki w wielkiej korporacji, przełożoną, podwładną, coachem, mentorem i trenerem, żoną i matką. Jest specjalistką od zarządzania kryzysowego i pracy z trudnymi, niewygodnymi tematami nacechowanymi emocjonalnie. Od kilku lat prowadzi działalność coachingowo-szkoleniową. Jej zajęcia kończą się aplauzem i poruszają do głębi. Dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymała wyróżnienie „Kobieta w Logistyce 2013” przyznawane przez portal Pracujwlogistyce.pl w ramach Forum Kobiet w Logistyce.

Marta
Kołodziejska

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia liderek w biznesie „Ladies First”

Od ponad 9 lat prowadzi projekty marketingowe na rynku nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem i PR. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i wiedzę, zwłaszcza dotyczącą nowych technologii, rozwiązań i trendów w marketingu i digital marketingu. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach Pośrednictwo oraz Zarządzanie Nieruchomościami i uzyskała  licencje zawodowe w tym zakresie. Zaangażowana w liczne projekty pozazawodowe.

 Komitet Założycielski

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

Prezeska Zarządu

Pomysłodawczyni i Prezeska Zarządu Stowarzyszenia liderek w biznesie „Ladies First”. Dyrektor Działu Powierzchni Logistycznych i Magazynowych, BNP Paribas Real Estate na Europę Środkowo- Wschodnią, Dyrektor zarządzająca projektami nieruchomościowymi, logistycznymi i przemysłowymi w Europie Środkowo-Wschodniej, założycielka platformy networkingowej Ladies First. Jest także członkiem European Logistics Coverage składającego się ze specjalistów pracujących w branży nieruchomości magazynowych. Ma ponad 15 lat doświadczenia na rynku powierzchni komercyjnych. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (Nauki Polityczne) oraz podyplomowe na dwóch kierunkach (Pośrednictwo oraz Zarządzanie Nieruchomościami). W 2016 roku nominowana przez Eurobuild CEE w kategorii Osobowość Roku. Z sukcesem łączy realizację pasji w życiu zawodowym i prywatnym.

Katarzyna Lemańska

Współzałożycielka

Dyrektor Wynajmu i Marketingu w inwestycji EUROPEJSKI. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni, marketingu, PR, kompleksowej obsługi projektów VIP i organizacji imprez dla sektora nieruchomości komercyjnych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożycielka platformy networkingowej Ladies First, Beach Volleyball BNP Paribas RE Team i wielu innych wyjątkowych projektów. Pasjonuje się sztuką współczesną (szczególnie pop-artem), designem i nowymi trendami. Razem z mężem wychowuje dwa bardzo temperamentne west highland terriery.

Marta Gaj

Współzałożycielka

Zastępca Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Absolwentka wydziału ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pasjonatka sprzedaży i marketingu, z rynkiem nieruchomości związana od roku 2000 . Początkowo pracowała dla wydawców mediów branżowych, a od 3 lat dba o rozwój firm architektonicznych. Od 1,5 roku jako dyrektor ds. rozwoju w Pracowni Architektonicznej WXCA. Prywatnie jest żoną, matką i właścicielką psa.

 Komisja Rewizyjna

Monika Starowieyska

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Leasing Manager w firmie SEGRO Poland. Od ponad 12 lat związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Handel Zagraniczny, ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach Pośrednictwo oraz Zarządzanie Nieruchomościami. Spełniona zawodowo kobieta, prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci. Pasjonatka tenisa, koszykówki (dawniej profesjonalna zawodniczka) i różnych form aktywnego spędzania wolnego czasu.

Marta
Gaj

Zastępca Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej

Absolwentka wydziału ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pasjonatka sprzedaży i marketingu, z rynkiem nieruchomości związana od roku 2000 . Początkowo pracowała dla wydawców mediów branżowych, a od 3 lat dba o rozwój firm architektonicznych. Od 1,5 roku jako dyrektor ds. rozwoju w Pracowni Architektonicznej WXCA. Prywatnie jest żoną, matką i właścicielką psa.

Katarzyna Lemańska

Członek
Komisji Rewizyjnej

Dyrektor Wynajmu i Marketingu w inwestycji EUROPEJSKI. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni, marketingu, PR, kompleksowej obsługi projektów VIP i organizacji imprez dla sektora nieruchomości komercyjnych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożycielka platformy networkingowej Ladies First, Beach Volleyball BNP Paribas RE Team i wielu innych wyjątkowych projektów. Pasjonuje się sztuką współczesną (szczególnie pop-artem), designem i nowymi trendami. Razem z mężem wychowuje dwa bardzo temperamentne west highland terriery.

Monika
Duda

Członek
Komisji Rewizyjnej

Ukończyła studia magisterskie z zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki współpracy z czołowymi międzynarodowymi korporacjami z branży logistycznej. Od 2007 roku pełniła funkcję kierownika zespołu spedycji drogowej w warszawskim oddziale Kuehne + Nagel Polska, gdzie odpowiadała za zarządzanie zespołem. Następnie pracowała w ID Logistics na stanowisku dyrektora handlowego, a od września 2015 na stanowisku Zastępcy Dyrektora w Zespole Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w firmie Cushman & Wakefield, gdzie odpowiada za rozwój sprzedaży oraz projekty logistyczne. Obecnie prowadzi projekty doradcze dla firm z sektora logistyki i przemysłu.

Małgorzata
Połeć-Włoch

Członek
Komisji Rewizyjnej

Dyrektor Operacyjny Regionu CSE Europe (Central South East Europe), odpowiedzialna za funkcjonowanie Operations w 20 krajach Europy w firmie Red Bull. Od 20 lat związana zawodowo z planowaniem, produkcją, supply chain i purchasing w firmach międzynarodowych. Absolwentka SGH na kierunku Handel Zagraniczny. Uskrzydlona zawodowo kobieta, prywatnie szczęśliwa żona i mama. Największą jej pasją pozazawodową są góry – wspinaczki wysokogórskie, trecking i narty biegowe oraz ostatnio odkryty kitesufring.

 Członkowie Honorowi

Zgodnie ze statutem Stowarzyszenia liderek w biznesie „Ladies First”
członkiem honorowym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która wniosła wybitny wkład w działalność i rozwój Stowarzyszenia.

Kierując się zasadą otwartości i promocji współpracy w biznesie, która przyświeca działaniom Stowarzyszenia, do grona członków honorowych może zostać włączona każda osoba, której dokonania w sposób znaczący wpływają na poprawę sytuacji kobiet, promowanie dobrych praktyk oraz polityki różnorodności.

TOP