FORGOT YOUR DETAILS?

WSPIERANI PRZEZ LADIES FIRST

Symbol Wspierani przez Ladies First oznacza wybór przez nasze stowarzyszenie firm, instytucji lub osób, które odgrywają szczególną rolę w procesie wzmacniania roli kobiet i promowaniu polityki różnorodności.

Doceniając ich zaangażowanie przyznajemy wyróżnienie, które świadczy o zdecydowanym poparciu kobiet należących do platformy Ladies First.

W procesie wyboru i udzielania rekomendacji brany jest pod uwagę szereg niezależnych kryteriów i odniesienie do efektów działań osób, firm lub instytucji wspieranych przez Ladies First.

 

Udzielamy naszego wsparcia m.in. za:
  • Wprowadzenia przejrzystych systemów rekrutacji
  • Zrównywanie wynagrodzeń kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach
  • Wdrażanie systemów motywacyjnych eliminujący wykluczenia
  • Wprowadzanie wewnętrznych kodeksów etyki
  • Zapewnianie „work-life balance”
  • Szkolenia skutkujące rozwojem profesjonalnym kobiet w organizacji
  • Promowanie działań networkingowych generujących współpracę w biznesie
  • Wspieranie rozwoju organizacji kobiecych
  • Wzmacnianie wizerunku kobiet, jako ekspertek

Wspierani

przez Ladies First

Marta Smyrska

PR Konsultant, właściciel Agencji PR

Marta pomaga firmom i ludziom w opowiadaniu ich historii. W branży PR od 2000 roku, prowadziła działania PR dla takich klientów jak: Ambasada Belgii, Carrefour Polska, Centrum Onkologii, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wawel SA, Miasto Stołeczne Warszawa. W 2009 r. nominowana do nagrody PRotonów, w 2010 r. wygrała konkurs literacki, organizowany przez agencję Ciszewski PR i PRoto pt. „Jak ograć słowem trudny temat”. Publikowała artykuły w „Rzeczpospolitej”, miesięczniku „Podróże” oraz tygodniku „Polityka”. Absolwentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studium public relations Szkoły Głównej Handlowej. Specjalizuje się w komunikacji instytucjonalnej, content marketingu oraz budowaniu marki. Jako pracująca matka syna i córki jest promotorką rozwoju zawodowego kobiet oraz polskich książek dla dzieci. Aktywnie uczestniczy w promowaniu kobiet i wzmacnianiu ich widoczności w mediach. Zaangażowana w Professional Women’s Network, która realizuje kampanię „Women on Boards”, „Woman in Media” w ramach programu Accelerate. Jej działania zostały docenione w szerokim gronie biznesu, czego wynikiem jest nominacja do nagrody Bizneswoman Roku przez Sukces Pisany Szminką.

TOP